Клуб за інтересами:" Золотий ключик"


Паспорт клубу  за інтересами: "Золотий ключик"

Ляльковий театр організовано у грудні 1980 р. на базі бібліотеки с. Єлізаветин, а  з 1998р. працює в бібліотеці смт. Дубище.

Мета  діяльності клубу:
з давніх-давен усі покоління захоплювалися чарівним світом казок . Саме через ляльковий театр прищеплюється  любов  до казки і малеча дізнається  про правду і кривду , добро і зло,любов і ненависть , і  хотіла бути схожою  на улюблених героїв.

Девіз клубу:
 "Ми любим іграшки свої
Хоча вони й мовчать ,
       Та скільки радості  у  нас
Всіх діток веселять"
 
Клуб має свою емблему:

Періодичність засідання: 2 рази в місяць.

Форма роботи : лялькові вистави 

Кількісний склад: 15 осіб

Статут клубу :
1. Ляльковий театр- мистецтво синтетичне, він впливає на маленьких глядачів цілим комплексом  художніх засобів. Необхідно з різних років  виховувати у дітей : повагу  до старших,товаристськість і колективізм, культуру поведінки, почуття краси ,розвивати у кожної дитини пізнавальні інтереси і здібності, самостійність, організованість і дисципліну.
2. Мета діяльності клубу спрямована  на залучення читачів  до спілкування  для популяризації казок.
3. Організаційна структура:
 -роботою керує рада,яка обирається  на організаційних засіданнях клубу. Вона розробляє положення , сладає план роботи клубу ,здійснює облік  поставлених вистав.
-голова клубу обирається радою,яка сладається  з активних читачів  бібліотеки.
4. Члени клубу мають право вибирати  і бути вибраним  склад керівних органів клубу  , вносити конкретні   пропозиції при плануванні роботи.
5.Члени клубу зобов'язані  сприяти виконанню поставлених завдань та брати  активну участь  у підготовці та проведенні  запланованих заходів.
6.  Основною базою проведення  клубу є бібліотека.


Немає коментарів:

Дописати коментар