22 серпня 2017

"ЗАСМАГАЙ, ГРАЙ - КНИГИ ЧИТАЙ"

Щоб літом не сумувати-вибирай, що прочитати
Літо, канікули - який дивовижний час! Можна робити все, що завгодно: гуляти, грати з друзями, дивитися телевізор, сидіти за комп'ютером, а можна ще подорожувати по морю книг, розваг та ігор. Щороку   бібліотека  намагається зробити літні канікули ще більш різноманітними і цікавими для своїх читачів. Це не тільки цікаві книги і виставки, затишна домашня атмосфера і тепло, а й велика програма заходів.
Щоб урізноманітнити літній відпочинок дітей, ознайомити малят  з кращими зразками дитячої літератури, працівник бібліотеки провела    в  парку бібліотечні зустрічі «Засмагай, грай - книги читай».
Присутні в цей час в парку діти   з задоволенням ознайомилися з літературою   і журналами. Діти перегорнули сторінки своїх улюблених журналів, і відкрили для себе нові, а також дізналися, чим журнал відрізняється від книги, хто його випускає, і які з них можна знайти в бібліотеці. А потім відповідали на запитання літературної вікторини «З якої я книги?».

Великий та чудовий світ - світ Книги - відкрив для   малят  свої двері. Саме Книга здатна зробити дитячий світ радісним, наповнивши новим, яскравим сенсом і змістом життя наших дітей.
Немає коментарів:

Дописати коментар