01 грудня 2014

Урок – застереження «СНІД: подумай про майбутнє - обери життя»

Всесві́тній день боротьби́ зі СНІДом вперше відзначався 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров'я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД.
Із того часу Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щорічно. Головна мета Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом — звернути увагу
суспільства на цю проблему.
За даними
ООН, поширення епідемії СНІДу у світі в цілому сповільнилися. За останні 5 років кількість виявлених випадків зараження ВІЛ/СНІД скоротилась на 20%. Натомість в Україні серед країн Східної Європи і Центральної Азії ступінь поширеності ВІЛ/СНІД найвищий, серед дорослого населення він становить 1,1%. Щодня в Україні реєструється 48 випадків захворювання ВІЛ-інфекцією. Також в Україні зростає кількість ВІЛ-інфікованих жінок. За оцінками експертів, до 2014 року загальна кількість ВІЛ-інфікованих громадян України становитиме від 479 до 820 тисяч.

В бібліотеці  було проведено урок-застереження:"СНІД:подумай про майбутннє-обери життя"  Із вступним словом виступила Шевчук Олена Володимирівна. За допомогою відеороликів зав. бібліотекою  висвітлила історію виникнення ВІЛ/СНІДу, шляхи передачі, методи профілактики та фактори ризику. Також учні мали можливість переглянути тематичну поличку «Здоров'я-це скарб, цінуй його"».


 
 
 
 


Немає коментарів:

Дописати коментар