26 квітня 2018

ЧОРНОБИЛЬ - ВІЧНИЙ СПОМИН І ГІРКИЙ БІЛЬ

 26 квітня 1986 року о 1-23-44 заза київським часом сталася найбільша техногенна аварія в історії людства - з різницею у дві секунди відбулись два вибухи на четвертому реакторі Чорнобильської АЕС, в результаті яких сумарна радіація ізотопів, викинутих в повітря, склала 50 мільйонів кюрі, що в 30-40 разів більше, ніж при вибуху бомби в Хіросімі в 1945 році.
У вересні 2003 року на самміті СНД президент України Леонід Кучма за пропонував країнам-учасницям Співдружності оголосити 26 квітня Міжнародним днем пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф. Рада глав держав СНД підтримала цю пропозицію.
Час невпинно йде вперед. Віддаляється чорна дата Чорнобильської катастрофи. Нехай для всіх громадян України буде більше свят, ніж сумних дат. Нехай для всіх буде справжнє воскресіння нашого народу, але наприкінці квітня щорічно нас завжди пектиме Чорнобильська сльоза. Цього забувати неможна… У бібліотеці  відбувся  сторітелінг:"ЧОРНОБИЛЬ - ВІЧНИЙ  СПОМИН  І ГІРКИЙ БІЛЬ,"  а також  користувачі переглянули документальний фільм:"Чорнобиль " і ознайомилися  з  виставкою- інсталяцією: " Чорнобиль: вічна біль і пам'ять"
Немає коментарів:

Дописати коментар